ביטוח

סוכנות ביטוח גרין-פייננס מספקת שירותי ביטוח נרחבים ומקצועיים במגוון תחומים. כמה מילים על כל ביטוח, מה הוא נותן לכם ומדוע חשוב לבחור בו, בעמוד שלפניכם. סוכנות ביטוח Greenfinance עושה לכם סדר.

ביטוח בריאות פרטי

עם בריאות לא משחקים!

ביטוח בריאות פרטי הוא אחד הביטוחים בעלי הערך הגבוה ביותר, מבחינת השקט שהוא מעניק לנו, הידיעה שאנו ובני משפחתנו האהובים מכוסים, במקרה של צורך בטיפול.

ביטוח בריאות פרטי הוא ביטוח בנוסף לביטוח שבחרתם לבטח את עצמכם ואת בני משפחתכם בקופת החולים. מדוע חשוב לעשות ביטוח בריאות פרטי, בנוסף לשב"ן? הביטוח המשלים של קופות החולים אינו מאפשר כיסוי לתרופות מחוץ לסל הבריאות, אשר יכולות להציל חיים! הביטוח המשלים אינו מאפשר ביצוע השתלה בחו"ל, וחשוב לזכור שההמתנה לניתוח בארץ יכולה להשתרך זמן רב, לצערנו. הביטוח הפרטי מאפשר לעבור ניתוח במוסד פרטי בארץ, וזה בהחלט יתרון גדול, בעלות לא גבוהה בכלל.

חשוב לציין כי ביטוח הבריאות נחלק לשיפוי (ניתוח, תרופה, בדיקת ייעוץ) ופיצוי (תאונות אישיות ומחלות קשות). חשוב לוודא כי אין כפל ביטוח בתחום השיפוי, ואנחנו כאן על מנת להעניק לכם את השירות הזה ולטפל בכם במקצועיות. פיצוי בהחלט ניתן לקבל ממספר מקורות. 

סוכן ביטוח מקצועי מטעמנו יעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם על מנת להבין באמת ולבחור בביטוח הבריאות המתאים לכם ביותר.

ביטוח חיים

למען הילדים שלנו

ביטוח חיים מומלץ לכל אחד ואחת מאיתנו, וככל שתסדירו את הביטוח בגיל צעיר יותר, כך תוכלו להבטיח לבני משפחתם, לילדיכם, את המעטפת הפיננסית התומכת, לאחר מותכם. זהו ביטוח בסיסי ויסודי, ללא החרגות או כיסוי חלקי. סכום התשלום החודשי נקבע בהתאם לפוליסה שבחרתם, אך חשוב לציין שגם במקרה הזה ניתן בהחלט להגדיר ביטוח חיים מכובד, בתשלום מזערי בחודש. כן ישנה התייחסות בנוסף לגיל, גם למקצוע. בהתאם למידת הסיכון המקצועי של המבוטח, נקבעת הפוליסה וגובה התשלום, ואת כל המידע הרלוונטי מספק לכם סוכן ביטוח מקצועי ומוביל של סוכנות ביטוח Greenfinance

גילוי נאות,  חשוב להוסיף כי ביטוח חיים חל עד גיל מסוים (בין 75-85, בהתאם לחברות הביטוח השונות), ומבוטח אשר זכה לחיות מעבר לגיל זה, לא יקבל את ביטוח החיים.

ביטוח משכנתא

שומרים על הבית

ביטוח משכנתא מצד אחד מגן על הבנק שיקבל את סכום ההלוואה במלואו, במקרה ובעל המשכתנא נפטר טרם זמנו (ביטוח חיים), ומגן גם על ערך הנכס מפני שריפות, נזקי טבע ועוד (ביטוח מבנה). זוהי דרישה שברוב המקרים תקבלו מהבנק בו בחרתם לקחת הלוואת משכנתא, כתנאי לקבלת ההלוואה. אנחנו ממליצים, בלי קשר לבקשת הבנק, לבטח את המשכנתא על מנת שתבטיחו לעצמכם וליקיריכם את החוזק הכלכלי של המשפחה, במידה ונגרם נזק לנכס, או המידה של פטירת אחד המפרנסים במשפחה, חס וחלילה.

סוכנות ביטוח גרין-פייננס מציעה לכם לרכוש ריסק רגיל בביטוח משכנתא, ולהיטיב את התנאים של ביטוח המשכנתא. 

ביטוח אובדן כושר עבודה

מותאם לעיסוק שלכם

לא כולם יודעים זאת, אך הפנסיה שלכם לא מכסה אתכם פר עיסוק, ולכן חשוב להשלים את הביטוח המתאים ביותר, שמעניק לכם כיסוי מבחינת העיסוק שלכם, במידה ותיפגעו ולא תוכלו לבצע את עיסוקיכם המקצועי, או שתוכלו לבצע אותו חלקית. סוכנות ביטוח Greenfinance מומחית באובדן כושר עבודה לרופאים, בעלי מקצוע, צווארון לבן וכחול, ועוד. תוכלו לרכוש פוליסה נפרדת או כחלק ביטוח המנהלים שלכם, כמו גם במטריה ביטוחית.

ביטוח זה נחלק למספר סוגים:

  • ביטוח אכ"ע מלא – מיועד למי שאיבד את היכולת לעסוק במשלח ידו ברמה של 75% ומעלה. הביטוח הזה ניתן במקרים בהם הפגיעה בכושר העבודה של המבוטח מונעת ממנו לעסוק במקצועו וגם בתחום שאינו קשור למקצועו / למשלח ידו. 
  • ביטוח אכ"ע חלקי –  מיועד למי שאיבד את היכולת לעסוק במשלח ידו, אך כן יש לו את היכולת לעסוק בתחום אחר, שהולם את השכלתו ונסיונו, ברמה של 75% ומעלה. הפוליסה הזו מבטיחה למבוטח שיוכל למצוא עיסוק מקצועי הולם וסביר בהתאם לרמת מעמדו המקצועי והשכלתו. במידה ולא נמצא עיסוק כזה, חברת הביטוח מחויבת בתשלום פוליסה למבוטח.
  • ביטוח עיסוקי – הביטוח הזה מיועד למי שאיבד את היכולת לעסוק במשלח ידו בו עסק בחמש השנים האחרונות טרם אכ"ע. הפוליסה הזו מעניקה תנאים מצוינים עבור המבוטח.

חשוב להוסיף כי תקופת ההמתנה שונה מחברה לחברה, התנאים שונים, ומתוך כך גם ההבדלים במחיר. אנו מתאימים באופן אישי את הפוליסה המיטבית ביותר למבוטח, לאחר שאספנו את הנתונים הנדרשים. 

Scroll to Top