אודותינו

הסוכנות נשענת על וותק וניסיון של למעלה מ-10 שנים במהלכן ניתן מענה למאות לקוחות שונים. החל מצעירים ומשפחות וכלה במבוגרים וגמלאים. תהליך העבודה האישי והמוקפד של גרין פייננס מבוסס על פגישות פרונטליות, איסוף מסמכים לניתוח מצבת הנכסים הפיננסים, והצגה שקופה ורחבה של מכלול האפשרויות העומד בפני הלקוח. זאת תוך מתן מענה הן לניהול אורח חיים ואיכות חיים בהווה, והן תוך צפיית פני עתיד במובן הרחב ביותר. גרין פייננס חרטה על דגלה לספק סל פתרונות שלם ואובייקטיבי שאיננו תלוי בגוף פיננסי כזה או אחר.

הגישה הייחודית שלנו נעוצה ב"מודל ההתאמה האישית". אנו מבינים כי המענה הפיננסי הנכון לעורך דין איננו בהכרח הפתרון הראוי לבעל עסק משפחתי, והצרכים של אישה היוצאת לגמלאות לאחר 40 שנים בשירות הציבורי לא זהים לאלה של זוג צעיר בשלבים הראשונים להקמת משפחתו. ניתוח הנכסים הפיננסים נעשה אפוא ברמה מדויקת המותאמת לכל לקוח ולקוח, כאשר אין תיק לקוח הדומה למשנהו. 

הסוכנות פועלת תחת האכסניה של קבוצת פרופיט שהינה מקבוצות הביטוח והפיננסים המקצועיות והגדולות בישראל. קבוצת פרופיט הינה בת כ- 15 שנות ניסיון, משרתת כ-127,000 לקוחות וכ-27 מיליארד שקלים נכסים מנוהלים.

"הקמתי את סוכנות גרין פייננס מתוך תחושת שליחות לאפשר ללקוחותיי לתעל ולמקסם את נכסיהם הפיננסיים לכדי הגעה לאורח חיים מצוין בהווה ושקט נפשי בעתיד. יצאתי לדרך עצמאית לאחר למעלה מ-10 שנות ניסיון בחברת כלל ביטוח, שהינה אחת מחמש קבוצות הביטוח המובילות והגדולות בישראל. לאורך השנים זכיתי לכהן בתפקידים בכירים במגוון מחלקות בארגון לרבות שימור לקוחות, שיווק פנסיוני, ניהול תיקי לקוחות ועוד.
סיפקתי מענה מקיף לעובדי מדינה, רופאים, לקוחות פרטיים, בכירים בחברות, לקוחות עסקיים, עצמאים וכו'. ניסיוני באחת החברות המובילות במשק מעניק לי את היכולת לנתח את התיק מכל צדי המתרס, וכפועל יוצא מכך להנגיש פתרונות מותאמים ונכונים. פתרונות פיננסים שישפיעו על חייו של הלקוח גם עכשיו וגם בעתיד, תוך ראיית טובת האדם ובני משפחתו מעל הכל". 

חני גרינפלד

מייסדת ומנכ"לית הסוכנות

Scroll to Top